Výroba a produkcia

ZMOP - Manufacture & Erection - Kovovýroba - Strojárska výroba

ZMOP - Manufacture & Erection

skende
  • ZMOP - Manufacture & Erection
    Či už pre nás máte len drobnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

 

Zabezpečujeme výrobu kovových komponentov a konštrukcií presne podľa Vašich potrieb.
S projektom Vám poradíme od návrhu až po použité materiály.  

 

 

Výroba oceľových konštrukcií v zmysl EN 1090-2 až po EXC 3...


Výroba oceľových konštrukcií v zmysle DIN EN 1090-2 v kategórií až do EXC 3 pre rôzne typy použitia. Haly, žeriavové dráhy, technologické a obslužné plošiny až po altánky. Vieme ponúknuť oceľové konštrukcie na kľúč vrátane statického výpočtu, kompletnej realizačnej dokumentácií až po NC data na výrobu pre vlastné účely.

Samozrejme ku všetkým naším výrobkom ponúkame pridanú hodnotu ako je montáž priamo u zákazníka. Všetko v dohodnutom čase a kvalite za dodržania prísnych BOZP predpisov, ktoré mnohokrát prevyšujú zákonom vyžadovaný rámec.

 

Výroba oceľových kapotáži pre elektro-filtre, ventilátory...

Ponúkame zvárané výrobky z oceľových plechov/kapotáže pre elektrofiltre, skrine ventilátorov, cyklóny, dymovody, silá z bežnej ocele podľa obdržaných podkladov od zákazníka. Samozrejme máme skúsenosti s výrobkami rôznych akostí (oteruvzdorné výrobky, výrobky z nerezovej ocele...)

V prípade, že viete čo chcete, no žiaľ nemáte výkresovú dokumentáciu, vieme ponúknuť aj služby projektantov, konštruktérov, ktorí dokážu preniesť Vašu ideu na papier a tým sa dostať bližšie k Vaším požadovaným výrobkom.

 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

ZMOP Výroba oceľových konštrukcií a technologických zariadení pre mnohé priemyselné odvetvia, vrátane realizácie stavieb na kľúč.

| www.zmop.sk |
created by: Marek Sarvas