Montáž zariadení

ZMOP - Manufacture & Erection - Kovovýroba - Strojárska výroba

ZMOP - Manufacture & Erection

skende
  • ZMOP - Manufacture & Erection
    Či už pre nás máte len drobnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

 

Montáže strojných zariadení a konštrukcií

Montáže vykonáva tím skúsených pracovníkov s kvalitným vybavením zodpovedajúcim montovanému zariadeniu. Vykonávame montáže vo všetkých krajinách sveta podľa požiadaviek zákazníka. Vyriešime najrôznejšie úlohy našich zákazníkov. Dodávky vykonávame "na kľúč" od technickej konzultácie cez projekt až k realizácii, sprevádzkovanie a následné technickej a servisnej podpore zákazníka počas prevádzky nami dodaných celkov.

 

Sťahovanie strojných zariadení

Sťahovanie strojných zariadení a výrobných liniek prevádzame vo všetkých krajinách podľa dopytu zákazníka. Bezpečne presťahujeme strojné zariadenia a výrobné linky rôznych druhov. Od výrobných liniek pre potravinársky priemysel cez linky na spracovanie ocele, plechov, plastov, fólií až po obrábacie zariadenie.

 montáž zariadení

 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

ZMOP Výroba oceľových konštrukcií a technologických zariadení pre mnohé priemyselné odvetvia, vrátane realizácie stavieb na kľúč.

| www.zmop.sk |
created by: Marek Sarvas